DONEGAL GADŻETY BEAUTY

Jestem mega pozytywnie zaskoczona produktami, jakie wprowadza marka Donegal. Nowości coraz bardziej kuszą i sprawiają, że chce wszystko mieć.

Cieszę się bardzo, że ostatnio mogłam potestować 3 produkty tej marki :

Myjkę do twarzy wykonaną z mikrofibry

Gąbeczki do makijażu Goody Sponge

Rzęsy z serii Jungle

Myjka do twarzy wykonana jest z mikrofibry. Jest bardzo mięciutka. Wystarczająco duża, aby łatwo, dokładnie i szybko oczyścić skórę twarzy z zanieczyszczeń. Od dłuższego czasu zastanawiam się, czym zastąpić tradycyjne płatki kosmetyczne, które mają bardzo zły wpływ na skórę.

A już wyjaśniam, dlaczego tak jest. Często się zdarza, że powierzchnia płatka jest bardzo nierówna i drapie skórę. Jeżeli chodzi o skład to często ten piękny biały kolor zawdzięczamy – chlorowi.  Część płatków jest też perfumowana.

Używając myjki zauważyłam, że skóra nie jest podrażniona. Jest dla skóry taka delikatna.  Można ją używać lekko zwilżoną płynem micelarnym lub wodą albo na sucho, jako ręczniczek do twarzy.

Cena za sztukę w sklepie internetowym Donegal: 10,29 zł

Gąbeczki w kształcie makaroników francuskich, po prostu ciężko nie zwrócić na nie uwagi. Wyglądają słodko:). Używa się je oczywiście lekko zwilżone. Kształt nie przeszkadza w dokładnej aplikacji podkładu, nie pozostawiają smug. Należą do miękkich gąbek, ale nie są tą gąbki typu super soft. Łatwo się je myje przy użyciu szarego mydełka. Na pewno po zużyciu tych dwóch zakupie następne opakowanie.

 Cena za dwie sztuki w sklepie internetowym Donegal: 24,49 zł

Rzęsy… – dobra rozwaliły system totalnie. Super miękkie! Spektakularne, ale wyglądające estetycznie.  Wykonane w 100% ze sterylizowanego, naturalnego, bardzo delikatnego włosia. Szczerze? Dawno nie widziałam tak ładnych rzęs i tak pięknego opakowania. Już kilka razy je kleiłam, więc też dobrze przechowywane, czyszczone z kleju będą nam służyć na kilka aplikacji. Opakowanie zawiera klej.

 Cena za sztukę w sklepie internetowym Donegal: 39,39 zł

Wszystkie produkty Donegal znajdziecie na stronie

http://www.donegal.com.pl

Dajcie znać czy się Wam podoba wpis.

Jeżeli macie jakieś pytania to z miłą chęcią odpowiem.

Buziaki :*