ZMYSŁOWO PACHNĄCY DUET

Hej,

Po kilku dniowym teście żeli pod prysznic Le Petit Marseillais dla niej i dla niego wracam do Was z krótką recenzją. Pierwszy raz postanowiłam wziąć udział w kampanii ambasadorskiej tej marki. I co? Udało się! Jak się sprawdził u nas ten zmysłowy duet dowiecie się czytając dalej…

Paczka ambasadorska wyglądała niesamowicie pięknie, nie wiem jak Wy, ale ja bardzo zwracam uwagę jak zapakowane są paczki czy produkty. Otwierając paczkę znalazłam dwa żele Le Petit Marseillais i tu mega zaskoczenie, że w końcu było coś dla mojego faceta.

Dla mnie śródziemnomorski granat a dla niego czerwona pomarańcza z szafranem.

Żele firmy Le Petit Marseilllais znam od dawna. Bardzo je lubię, mają przepiękne zapachy i ładne opakowania.
Żel o zapachu granatu ma delikatny zapach. Nie pachnie bardzo słodko ani za bardzo świeżo. Konsystencja jak na formułę żelową bardzo gęsta.

Bardzo dobrze myje pozostawiając skórę przyjemnie nawilżoną. Niestety zapach nie utrzymuje się długo na skórze.

Jeżeli chodzi o żel dla niego sam zapach ma bardzo intensywny, lekko słodki, ale nadal świeży. Krzysiek nie narzekał na wysuszoną skórę, więc jest już bardzo dobrze. Zapach bardzo mu się spodobał i był zadowolony z trwałości tego zapachu. Obydwa żele miały plastikowe opakowania a ich pojemność to 400 ml. Produkty firmy Le Petit Marseillais znajdziecie w drogeriach jak i marketach.

Jeżeli jeszcze nie znacie żeli tej firmy, to polecam je przetestować.

Ogólnie bardzo ucieszyły mnie te produkty. To, co kocham w tych żelach to przecudowne zapachy. Przy każdej nowości marka pozytywnie mnie zaskakuje.

Skóra mocno nawilżona i dobrze oczyszczona. Czego od żelu chcieć więcej?

#zmysłowyduet #ambasadorkalpm